Předsilvestrovská obecní zábava 2017

Tak jako každý rok, i letos hasiči z SDH Březůvky pomáhali při organizaci Předsilvestrovské obecní zábavy, která se konala 29.12.2017 v KD Březůvky. Při této zábavě přikládají ruku k dílu všechny obecní spolky. Hasiči, jako již tradičně, dostali na starost tombolu. Tombolu letos tvořilo přes 100 cen a šance na výhru byla opravdu vysoká. I přes všechny komplikace si nakonec všichni výherci odnesli své ceny domů.

Celým večerem hosty provázely skladby skupiny Boršičanka Antonína Koníčka, která vystupovala v hlavním sále. Pro ty, kteří nepatřili ke skalním fanouškům dechové hudby, zahrála skupina Georgo něco modernějšího v malém sále. Malý fotoreport z celého večera naleznete zde: sdh-brezuvky.rajce.idnes.cz/2017_Obecni_zabava_KD_Brezuvky/

Závěrem bychom Vám za všechny hasiče z Březůvek chtěli popřát šťastný a úspěšný nový rok 2018 a především co nejméně nešťastných událostí, u kterých byste nás potřebovali!