DRAKIÁDA S HASIČI 2022

Pokud si vybavíte letošní podzim většinu času z něj panovalo příjemné počasí. A právě takové pěkné počasí nám vnuklo nápad uspořádat 16. října 2022 první hasičkou drakiádu. Létající draky jsme společně vzhůru do oblak vypustili v odpoledních hodinách na horním konci obce „panelovka“. Nebe zdobila skupina přibližně 40 krásných draků a louku stejný počet vytrvalých rodičů. Někteří z draků byli vyhlášeni jako nejlepší v několika kategoriích, ovšem oceněny byly všechny děti bez rozdílu. Na odměny přispěla obec Březůvky a něco tekutého na zahřátí připravily slečny ze sboru dobrovolných hasičů. Obdařeni okouzlujícím výhledem na okolní panoramata si užili akci děti, rodiče, ba dokonce i prarodiče. Doufejme, že slunce a vítr nám bude přát i podzim následující a sejdeme se alespoň v stejně hojném počtu.

SDH Březůvky